Hakkımızda

Atera-Fit, 2023 yılının ilk çeyreğinde, dünya genelinde obezite cerrahisi alanında önde gelen Apera Health Group tarafından, kilo koruma ve sağlıklı kilo verme amacı güden kişilerin yanı sıra bariatri operasyonları sonrasında beslenmelerine dikkat edenler için özel olarak geliştirilen bir ürün serisidir. Bu ürünler, uzman doktorlar ve deneyimli diyetisyenlerin katkılarıyla bariatri hastalarının kullanımı için üretilmiştir.

Apera Health Group, bugüne kadar yaptığı onbinlerce metabolik operasyon sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen hastaların güvenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağladı. Alanında lider olan Apera Health Group, geçirdikleri operasyon sonrasında hastalarının daha hızlı iyileşebilmesi ve efektif kilo kaybı için diyetisyen eşliğinde öğün planlaması da yapıyor.

Takviye gıdalar, multivitaminler ve yüksek proteinli gıdalar genellikle sporcuları düşünerek formüle ediliyor. Kas kütlesini artırıcı özellikleriyle pazarlanan takviye gıda marketindeki birçok ürün, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye çalışanlar için doğru bileşenleri içeriğinde barındırmıyor. Ayrıca, efektif bir kilo verme yöntemi olan bariatri operasyonları sonrasında da beslenme büyük önem taşıyor.

Sağlıklı kilo kaybı için formüle edilmiş, lezzetli ve aynı zamanda güvenilir içeriklere sahip olan ürünlere ulaşmak, Atera-Fit öncesine kadar çok zordu. Atera-Fit ürünleri, Apera Health Group’un yıllara dayanan metabolik operasyon deneyimi ve bilgi birikimiyle formüle edilen bu ürünler hem bariatri hastaları için hem de sağlıklı kilo vermek isteyenler için yepyeni bir yol.

Atera-Fit ürünleri arasında yüksek proteinli spor gıdaları, probiyotik içeren takviye gıdaları, multivitamin ve multimineral içeren takviye edici gıdalar bulunuyor. Atera-Fit, sağlıklı ve doğru bir şekilde kilo vermeye çalışan herkes için ürün portföyünü geliştirmeye ve formüllerini güncellemeye devam ediyor.

Dünya genelinde obezite cerrahisi alanında önde gelen Apera Health Group, Atera-Fit ürünlerini, uzman doktorları ve deneyimli diyetisyenleri ile birlikte bariatri hastalarına özel olarak geliştirmiştir.